8 січня розпочинається реєстрація на ПРОБНЕ ЗНО-2019

З вимогами до реєстрації у пробному ЗНО-2019 можна ознайомитися на сайті Харківського Регіонального Центру Оцінювання Якості Освіти zno-kharkiv.org.ua/probne-zno


22 січня - День Соборності та Свободи

День Соборності України було встановлено згідно з указом Президента України № 42/99 від 21 січня 1999 року, в честь дня проголошення в 1919 році Акту возз'єднання Української народної республіки і Західно-Української народної республіки в єдину українську державу.


21 листопада - День Гі́дності та Свободи

Щороку в Україні відзначається свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.
Як відзначали цей день у школі 21 Листопада 2018 дізнатися більше >>>


9 листопада - День української писемності та мови

На Українському радіо у цей день, починаючи з 2000 року, традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Учні 8-11 класів та вчителі нашої школи цього року знову приєдналися до написання диктанту

radiodyktant\'18


14 жовтня - День захисника України

14 жовтня в Україні стає особливим днем. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії. Враховуючи вищезазначене, з 2015 року було запропоновано святкувати 14 жовтня День захисника України.


27 вересня - Всесвітній день туризму

Туризм - один з найпопулярніших видів відпочинку. Подорожуючи люди пізнають світ – історію, культуру, звичаї своєї Батьківщини та інших країн. А отже, не лише відпочивають, а й збагачуються духовно. Учитель зарубіжної літератури нашої школи Неля Анатоліївна Іконенко постійно організовує для своїх учнів походи.
Переглянути фотозвіт >>>