Наказ №34 МОН України від 15.01.2018
"Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи"

На сайті студії онлайн-освіти https://www.ed-era.com стартувала реєстрація на обов’язковий «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.
Наразі, зареєструвавшись, можна ознайомитися зі структурою курсу, функціоналом платформи, а також вступними роликами лекторів, що читатимуть матеріал.

Онлайн-курс відкритий для всіх бажаючих. Тобто кожен учитель, який хоче опанувати методики компетентнісного навчання, або, наприклад, батьки школярів, можуть пройти навчання. У разі успішного закінчення курсу вони отримають електронний сертифікат. Успішність оцінюватиметься за виконання теоретичних і практичних завдань, що отримуватиме слухач під час навчання.

Увага! Наявність сертифікату обов’язкова для вчителів, що навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Він зараховуватиметься як підвищення кваліфікації.

Інструкція з реєстрації на онлайн-курс

Онлайн-курс для вчителів початкової школи

Інтерактивний посібник-глосарій EdEra Books із короткими теоретичними відео та навчальними текстами з онлайн-курсу, де вчителі матимуть швидкий доступ до важливої методичної інформації знаходиться ТУТ

Кiлькiсть переглядiв: 105