Перший урок у 2020/2021 навчальному році

/Files/images/0-02-0a-39babcefb4f017c2cbf2e2cd291715412f9b0951738bfab671f2113dcd6d4b9a_2c1173d8.jpg

1 вересня традиційно вважається Днем знань. У 9-А класі Сахновщинської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 цей день розпочався цікавою годиною спілкування на тему "Мій краю рідний, моя Україно!". Учні та учениці мали змогу розширити знання про Батьківщину, глибше зрозуміти значимість Вітчизни для кожного громадянина, училися шанувати досягнення українських патріотів, розвивали власні пізнавальні інтереси. На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.08.2020 № 35447 / 0 / 1 – 29 в рамках заходу було проведено цікавий тренінг на тему "Культура здорового способу життя у нових обставинах" з метою ознайомлення здобувачів освіти з новими правилами поведінки під час навчально – виховного процесу у зв’язку з умовами карантину.

Матеріал надала учитель української мови та літератури Каніболоцька О.Ю.

Здобувачі освіти 7-А класу на першому уроці працювали над проєктом "Виклики сьогодення – життя в безпечних умовах".

1 вересня 2020 року перший урок у 8-А класі був присвячений культурі здорового способу життя, за нових обставин пандемії COVID-19 . Учні переглянули презентацію, взяли участь у грі " Міф чи правда", розробили "Маніфест здоров'я" та пам'ятку для кожного учня. Урок завершився фінальним тестом.

Переглянути фото9 листопада - День української писемності та мови

/Files/images/1108_105253.jpg

Починаючи з 2000 року, до Дня української писемності та мови традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цього року, 8 листопада, диктант писали 56 учнів 8-10 класів та 4 вчителів нашої школи.


16 травня - День вишиванки 2019

День вишиванки '2019
Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. І цього року всесвітню ініціативу підтримали учні та вчителі нашої школи, одягнувши у цей день вишиванку на навчання та на роботу. Переглянути інші фото >>>


21 лютого - Міжнародний день рідної мови

"Мови – це важливо!"– цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови. Щороку 21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Міжнародне свято рідної мови нагадує про необхідність захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті. Учителі та учні нашої школи теж відзначали цей день. Переглянути>>>


22 січня - День Соборності та Свободи

День Соборності України було встановлено згідно з указом Президента України № 42/99 від 21 січня 1999 року, в честь дня проголошення в 1919 році Акту возз'єднання Української народної республіки і Західно-Української народної республіки в єдину українську державу. Захід у шкільній бібліотеці >>>


21 листопада - День Гі́дності та Свободи

Щороку в Україні відзначається свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.
Як відзначали цей день у школі 21 Листопада 2018 дізнатися більше >>>


14 жовтня - День захисника України

14 жовтня в Україні стає особливим днем. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії. Враховуючи вищезазначене, з 2015 року було запропоновано святкувати 14 жовтня День захисника України.


27 вересня - Всесвітній день туризму

Туризм - один з найпопулярніших видів відпочинку. Подорожуючи люди пізнають світ – історію, культуру, звичаї своєї Батьківщини та інших країн. А отже, не лише відпочивають, а й збагачуються духовно. Учитель зарубіжної літератури нашої школи Неля Анатоліївна Іконенко постійно організовує для своїх учнів походи.
Переглянути фотозвіт >>>


Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.