Педагогічний колектив школи
Прокопенко Сергій Васильович | директор | освіта | учитель історії | І категорія |
Штефа Тетяна Віталіївна | заступник директора | освіта | учитель біології | Вища категорія, вчитель методист |
Кратенко Світлана Олександрівна | заступник директора з виховної роботи | освіта | учитель математики | І категорія |
Богушенко Інна Валентинівна | учитель | освіта | образотворче та декоративно-прикладне мистецтво | І категорія |
Голіна Світлана Леонідівна | учитель | освіта | викладання в початкових класах | 11 тарифікаційний розряд, старший вихователь |
Грицай Тетяна Анатоліївна | учитель | освіта | українська мова і література, історія | Вища категорія, старший учитель |
Грузіна Віра Анатоліївна | учитель | освіта | українська мова і література | Вища категорія |
Десятніченко | учитель | освіта | філолог | І категорія |
Забава Зоя Іванівна | учитель | освіта | педагогіка і методика початкового навчання | Вища категорія, старший учитель |
Зінченко Людмила Володимирівна | учитель | освіта | математика | Вища категорія |
Іванова Лариса Петрівна | учитель | освіта | педагогіка і методика початкового навчання | Вища категорія |
Іконенко Неля Анатоліївна | учитель | освіта | російська мова та література | Вища категорія, вчитель методист |
Какадій Роман Сергійович | учитель | освіта | олімпійський і професійний спорт; викладач фізичного виховання, тренер з футболу | І категорія |
Каніболоцька Ольга Юріївна | учитель | освіта | українська мова та література | Вища категорія |
Касяненко Сергій Федорович | учитель | освіта | історія | ІІ категорія |
Бабакіна Світлана Олександрівна | учитель | освіта | історія та географія | І категорія |
Кудря Алла Анатоліївна | учитель | освіта | викладання в початкових класах | Вища категорія, старший учитель |
Лимешко Геннадій Юрійович | учитель | освіта | Захист Вітчизни | І категорія |
Лісняк Ірина Володимирівна | учитель | освіта | Українська мова та література | І категорія |
Мартусь Тетяна Анатоліївна | учитель | освіта | музичне виховання | І категорія |
Білик Олена Василівна | учитель | освіта | Початкове навчання | спеціаліст |
Перець Людмила Анатоліївна | учитель | освіта | англійська мова | І категорія |
Рибакова Вікторія Миколаївна | учитель | освіта | англійська мова | Вища категорія |
Руденко Людмила Михайлівна | учитель | освіта | педагогіка і методика початкового навчання | Вища категорія, старший учитель |
Сальнікова Ілона Іванівна | учитель | освіта | економічне та соціальне планування | Вища категорія |
Сараєва Валентина Миколаївна | учитель | освіта | біологія, хімія | І категорія |
Сидоренко Людмила Дмитрівна | учитель | освіта вища | педагогіка і методика початкового навчання | Вища категорія, старший учитель |
Шевченко Людмила Дмитрівна | учитель | освіта | «Початкове навчання» | ІІ категорія |
Ситник Вікторія Станіславівна | учитель | освіта | Початкове навчання | 10 тарифний розряд |
Смірнов Віктор Володимирович | учитель | освіта | фізичне виховання | Вища категорія |
Ткаченко Інна Віталіївна | учитель | освіта | математика, фізика | І категорія |
Штанько Наталія Євгенівна | учитель | освіта | математика | І категорія |
Лісняк Інна Олександрівна | педагог- | освіта | педагогіка і методика початкового навчання | І категорія |
Павлій Наталя Михайлівна | соціальний | освіта | психологія. соціальна педагогіка | ІІ категорія |
Орлова Марина Борисівна | асистент вчителя | освіта | психологія | спеціаліст |
Левошич Олена Григорівна | учитель | освіта вища | учитель початкових класів | ІІ категорія |
Касьян Наталія Василівна | учитель | освіта вища | учитель початкових класів | спеціаліст |
Каліненко Наталія Іванівна | учитель | освіта неповна вища | учитель початкових класів | 10 тарифний розряд |
Шпак Валентина Михайлівна | учитель | освіта вища | учитель математики | Вища категорія |