/Files/images/olimpiadi-roma2020.jpg Основна мета олімпійського уроку - виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом. Реалізуючи навчальні, пізнавальні та виховні завдання, вчитель самостійно обирає форми, методи та методичні прийоми роботи на уроці, враховуючи вікові та індивідуальні особливості класних колективів. Зміст уроку повинен відповідати дидактичним принципам: науковості, доступності, послідовності. У процесі уроку доцільно застосовувати наочні та технічні засоби навчання, тексти літературних джерел.


1. Примірний сценарій олімпійського уроку
2. "Швидше! Вище! Сильніше!" (сценарій уроку)


09 лютого 2018 року учні 5-х класів провели усний журнал про олімпійський рух у світі та підняли олімпійський прапор на знак підтримки збірної України у ХХІІІ зимових Олімпійських іграх.
Переглянути фотозвіт на Google ФОТО >>>

З 4 по 8 вересня 2017 року у нашій школі пройшли заходи в рамках Олімпійського тижня та Олімпійські уроки, що були присвячені Дню фізичної культури та спорту, сприянню розвитку олімпійського руху в Україні, залученню до занять фізичною культурою і спортом якомога більшої кількості учнівської молоді.
Переглянути фотозвіт на Google Фото >>>

Матеріал підготувала Кратенко С. О.

Кiлькiсть переглядiв: 754