Відповідно наказу 145 проводиться огляд-конкурс на краще збереження книги. З метою формування у підростаючого покоління бережливого ставлення до шкільних підручників та збереження належного стану бібліотечного фонду.

/Files/photogallery/IMG_20210929_113113.jpg/Files/photogallery/IMG_20210929_113149.jpg/Files/photogallery/IMG_20210929_113223.jpg/Files/images/IMG_20211130_104701.jpg


/Files/images/bibloteka/SAM_2419.JPG

У своїй роботі я намагаюсь довести необхідність бережливого ставлення до навчальної літератури і фонду бібліотеки. З цією метою організовую заходи-огляди “Живи, книго!”, спрямовані на посилення ролі книги у навчально-виховному процесі.

Огляди проводяться з метою широкого залучення учнівського колективу школи до виховання в учнів бережливого ставлення до підручників, науково-популярної та іншої літератури; формування поваги до праці людей, які їх створюють, а також з метою покращення зберігання довідкової, методичної літератури тощо.

/Files/images/bibloteka/SAM_2416.JPG

У рамках заходів-оглядів організовується робота бібліотечного гуртка “Друзі книги” та проводяться тематичні бесіди: “Книга – пам’ять людства”, “Книзі – довге життя”, “Ти і твій підручник”. Це сприяє розвитку вміння користуватися книгою, формуванню бережливого ставлення до неї та вмінь самостійного ремонту книги.
У бібліотеці створена “Ремонтна скарбничка”, куди діти складають необхідні засоби для ремонту книг (клей, папір, олівці, ножиці, малюнки, гумку тощо).

/Files/images/bibloteka/SAM_2550.JPG

Щосеместрово проводяться рейди-перевірки зберігання підручників, та проводяться підсумки цих перевірок, які можна побачити на стенді у бібліотеці. Це стимулює учнів до дбайливого ставлення до книги та дає можливість зберігати бібліотечний фонд у належному стані.

/Files/images/bibloteka/SAM_2548.JPG

З метою реалізації основних завдань річного плану роботи шкірної бібліотеки, залучення якнайширшого числа учнів до роботи з книгою створено актив бібліотеки. До нього входять представники всіх класів – учні, що є активними читачами бібліотеки. Вони мають високий рівень бібліотечно-інформаційної культури, вміють вибирати книги за потребою, надають консультації своїм товаришам. Ці учні власним прикладом виховують у однолітків бажання читати, дбайливо ставитись до книги. Вони гарно вчаться, завжди приймають активну участь в загальношкільних конкурсах, турнірах, олімпіадах, допомагають проводити заходи шкільної бібліотеки.

Перейти до фотогалереї заходів

Кiлькiсть переглядiв: 813